The Scout Series Manual
Instrukcijos
- Valandos rodyklė
- Minutės rodyklė
- Kronos
- Kronos - Pirmas spustelėjimas
- Antra rodyklė
Nustatykite laiką:Perkelkite karūną į 4 pozicija ir pasukite.
Specifikacijos
- Judėjimas: Seiko VH31
- Vandens atsparumas: 5 ATM / 50 metrų
- Savybės: Luminescent
- Baterija: SR920
- Stiklas: Viengubas kupolo safyro stiklas
- Korpuso medžiaga: Aliuminis
- Dirželio medžiaga: Nylon
- Be nikelio: Taip
- Maksimalus riešo dydis: 20.5 cm
- Minimalus riešo dydis: 11.5 cm
- Dirželio plotis: 20 mm
- Korpuso skersmuo: 40 mm
- Ciferblato skersmuo: 35 mm
- Korpuso storis: 10 mm
- Karūnėlės aukštis: 3 mm
- Kablio plotis: 20 mm
- Kablio atstumas: 47 mm
- Svoris: 41 g
KAIP PRIŽIŪRĖTI SAVO LAIKRODĖĮ
ATSPARUMAS VANDENIUI
Dauguma laikrodžių turi tam tikrą atsparumo vandeniui lygį. Jei jūsų laikrodis nėra atsparus vandeniui, jis gali atlaikyti mažus purslus, bet nesirizikuokite. Jei jis turi odinį diržą, nepalikite jo šlapiame.

1 ATM / 10 metrų Šis laikrodis negali atlaikyti jokio kontakto su vandeniu.

3 ATM / 30 metrų Šis laikrodis lengvai susidoros su lietumi ir vandens purslais.

5 ATM / 50 metrų Šiuos laikrodžius saugu nešioti duše arba plaukiant.

10 ATM / 100 metrų Šis laikrodis yra atsparus vandeniui pakankamai, kad galėtumėte nardyti.

20+ ATM / 200+ metrų Ši laikrodis yra saugus bet kokiai povandeninei veiklai, tokiai kaip nardymas.
Kaip išvalyti savo laikrodžio korpusą
- Negalima judinti karūnos ar spausti jokius mygtukus, kai laikrodis yra kontaktinėje su vandeniu, nes tai gali leisti vandeniui patekti į dėklą.
- Jei jūsų laikrodis yra ne atsparus vandeniui, panardinkite medvilninį vatą į šiltą vandenį, į kurį įdėta pora lašų muilo. Išspauskite medvilninio vato galiuką, kad pašalintumėte didžiąją dalį vandens, ir švelniai nuvalykite dėklą.
- Jei jūsų laikrodis yra atsparus vandeniui, įmirkykite minkštą šluostę šiltame vandenyje su dviem lašais švelnaus indų ploviklio. Didžiąją dalį vandens išsukite iš šluostės ir švelniai nuvalykite dėklą ja.
Kaip išvalyti savo nailoninį laikrodžio dirželį
Nailonas yra tvirtas ir mažai priežiūros reikalaujantis. Tai yra pasirinkimas, kuriuo naudosis sportininkai ir nuotykių ieškotojai dėl komforto ir patvarumo, nes jis leidžia kvėpuoti, sveria labai mažai ir yra palyginti nebrangus. Tačiau, kadangi tai yra audinys, purvas ir nešvarumai prilips tarp siūlų, todėl jis turės būti valomas kartais.
- Jei jūsų laikrodis yra vandeniui atsparus, pradėkite plauti visą laikrodį kambario temperatūros vandeniu.
- Jei jūsų laikrodis nėra vandeniui atsparus arba atsparus drėgmei, nuimkite diržą nuo dėklo prieš sekdami šias instrukcijas.
- Pamerkite diržą į šiltą, muiluotą vandenį kelioms minutėms, kad pašalintumėte riebalų sankaupas ir kitus nešvarumus. Nepamerkite dėklo, nes staigus temperatūros pokytis gali deformuoti mechanizmus ir spyruokles, sudarančias jo judėjimą.
- Jei reikia, naudokite švelnų šepetį, kad nuvalytumėte bet kokius nešvarumus, ir pakartokite procesą.
- Leiskite laikrodžiui išdžiūti ore per naktį.
Kaip prižiūrėti savo laikrodį
- Laikykite savo laikrodį tamsioje, sausoje vietoje, kad išvengtumėte korozijos ir ciferblato spalvos pakitimo.
- Visada pakeiskite kvarcinio laikrodžio bateriją vos tik ji išseks. Laikui bėgant tuščia baterija gali pradėti leisti, pakenkdama laikrodžio mechanizmui.
- Mechaninius laikrodžius reikia paleisti bent du kartus per metus, kad įrankiai ir krumpliaračiai neprilimptų.
- Savo laikrodį turėtumėte visada patikėti profesionalams kas 3 metus.
BENDRA PRIEZIŪRA
Bendras patarimas: Pasirūpinkite, kad jūsų laikrodis būtų paskutinis, kurį užsivilksite, ir pirmas, kurį nusiminsite.
- Nusiminkite laikrodį ir saugiai jį laikykite prieš imdamiesi bet kokios veiklos, kuri galėtų jam pakenkti.
- Nusiminkite jį prieš imdamiesi bet kokios veiklos, kuri greičiausiai privers jus prakaituoti.
- Nusiminkite jį prieš tai, kai dušas, maudymasis ar plaukiojimas.
- Nusiminkite jį prieš gaminimą ar valymą.
- Nusiminkite jį prieš eidami miegoti.
- Nedėkite savo laikrodžio cheminėms medžiagoms, tokioms kaip kvepalai, saulės kremas, kvepalai, chloras, plaukų gelis ir pan., nes tai gali pakeisti spalvą, paveikti ar nuvalyti paviršius.
- Stenkitės savo laikrodį laikyti atskirai minkštame indelyje, kad išvengtumėte įbrėžimų ir trinčių.
- Jei jūsų laikrodis turi užsegimus ar spynas, uždarykite juos, kad išvengtumėte jų susipainiojimo.
- Laikykite savo laikrodį sausoje, tamsioje vietoje ir venkite temperatūros svyravimų.
Problemos sprendimai ir DUK
Jei rūpinsitės savo laikrodžiu ir tinkamai jį saugosite, turėtumėte džiaugtis precizišku laiko laikymu daugelį metų. Tačiau net ir geriausios priežiūros atveju gali būti, kad jūsų laikrodžiui periodiškai reikės papildomos priežiūros.
Žemiau pateikiamos kelios dažnos problemos. Jei nerandate, ko ieškote, mūsų Klientų aptarnavimo komanda yra tik el. laiško arba telefono skambučio atstumu.
Jei jūsų nauji laikrodžiai neveikia, įsitikinkite, kad pašalinote plastikinę dalį tarp krono (mygtukas šone) ir korpuso. Pašalinkite ir stumkite kroną į jos normalią padėtį.
Staigus smūgis gali sukelti lūžusį ašies veleną. Jei taip yra, jums reikės specialisto, kad jį suremontuotumėte arba pakeistumėte.
Geriausias būdas išvengti vandens patekimo į laikrodžio korpusą yra niekada nevykdyti mygtukų arba nesukti ar neištraukti krono drėgnomis sąlygomis. Net jei jūsų laikrodis yra atsparus vandeniui, drėgmė gali patekti į korpusą, kai šios dalys juda. Visada įsitikinkite, kad tinkamai uždarėte kroną prieš eksponuodami laikrodį vandeniui.
Jei matote lašelius susidarančius stiklo viduje arba stiklas atrodo rūkuotas, atidarykite kroną ir padėkite laikrodį tiesioginiuose saulės spinduliuose, kad krona būtų nukreipta į viršų, o ciferblatas į saulę. Palikite taip porą valandų. Jei tai kvarcinis laikrodis ir jis sustojo, judėjimas gali būti sugadintas neatitaisomai. Paimkite jį į savo vietinį specialistą diagnostikai ir remontui.
Automatiniai laikrodžiai yra savaime užsukami ir reikalauja fizinės veiklos (judėjimo), kad būtų užsukti. Jei nesijudinate pakankamai, laikrodis negalės kaupti energijos veikimui. Jei ilgą laiką sėdite, atsargiai užsukite kroną, kol pajusite nedidelį pasipriešinimą, ir sustokite.
Visi automatiniai laikrodžiai baigsis energija, jei jų nesukite. Paprastai jie išsijungs ir sustos po 36 - 48 valandų. Laikykite savo automatinių laikrodžių vėjo dėžutėje, kad jie judėtų. Atminkite, kad leidimas energijos rezervui išsekti nėra blogas dalykas ir nepakenks jūsų laikrodžiui.
Automatiniai laikrodžiai turi būti užsukami, kad pradėtų veikti, arba juos reikia nešioti judant, kad būtų užsukta pagrindinė spyruoklė, arba rankiniu būdu sukti kroną. Jei jūsų laikrodis yra visiškai užsuktas, bet veikia lėtai, galbūt atėjo laikas techniniam patikrinimui. Rekomenduojame jūsų vietinio specialisto paslaugą.
Lėtas arba sustojęs laikrodis gali būti sukeltas smūgio, magnetizmo, temperatūros arba net amžiaus. Laikrodžiai taip pat reikalauja tepimo, kad veiktų sklandžiai. Pasitarkite su savo vietiniu specialistu, kad nustatytumėte problemą.
Yra keletas galimų priežasčių, kodėl jūsų laikrodis veikia greitai. Jis galėjo būti numestas arba magnetizuotas. Abu gali nukelti švytuoklę iš vietos. Vietinis specialistas gali diagnozuoti ir ištaisyti problemą.
2 METŲ GARANTIJA
Kad norite, kad jūsų laikrodžio garantija būtų galiojanti, neimkite jo į vandenį virš reitinguojamo limito ir būkite tikri, kad išsaugosite kvitą.
Kitos kategorijos
Manėte, kad mes parduodame tik laikrodžius? Turime daugiau nei 6.000 produktų, paskirstytų per 21 vyriškų aksesuarų kategoriją. Išnagrinėkite keletą jų žemiau.