Nežinomos laikrodžio instrukcijos
Instrukcijos
- Valandos rodyklė
- Minutės rodyklė
- Karūna
- Karūna - pirmas paspaudimas
- Antroji rodyklė
Nustatykite laiką:Perkelkite kroną į 4 poziciją ir pasukite.
Specifikacijos
- Judėjimas: Miyota 2035 kvarcinis
- Atsparumas vandeniui: 3 ATM / 30 metrų
- Baterija: SR626
- Stiklas: Vieno kupolo mineralinis stiklas su spalvų atspalviu
- Korpuso medžiaga: 316L nerūdijantis plienas
- Dirželio medžiaga: Tikra oda
- Be nikelio: Taip
- Maksimalus riešo dydis: 19 cm
- Minimalus riešo dydis: 14 cm
- Dirželio plotis: 18 mm
- Korpuso skersmuo: 40 mm
- Ciferblato skersmuo: 36 mm
- Korpuso storis: 10 mm
- Karūnėlės aukštis: 2.5 mm
- Užsegimo plotis: 20 mm
- Užsegimo atstumas: 50 mm
- Svoris: 47 g
KAIP RŪPINATIS SAVO LAIKRODIU
ATSPARUMAS VANDENIUI
Dauguma laikrodžių turi tam tikrą atsparumo vandeniui lygį. Jei jūsų laikrodis nėra atsparus vandeniui, jis gali atlaikyti mažus purslus, bet nesirizikuokite. Jei jis turi odinį diržą, nepalikite jo šlapiame.

1 ATM / 10 metrų Šis laikrodis negali atlaikyti jokio kontakto su vandeniu.

3 ATM / 30 metrų Šis laikrodis lengvai susidoros su lietumi ir vandens purslais.

5 ATM / 50 metrų Šiuos laikrodžius saugu nešioti duše arba plaukiant.

10 ATM / 100 metrų Šis laikrodis yra atsparus vandeniui pakankamai, kad galėtumėte nardyti.

20+ ATM / 200+ metrų Ši laikrodis yra saugus bet kokiai povandeninei veiklai, tokiai kaip nardymas.
Kaip išvalyti savo laikrodžio korpusą
- Negalima judinti karūnos ar spausti jokius mygtukus, kai laikrodis yra kontaktinėje su vandeniu, nes tai gali leisti vandeniui patekti į dėklą.
- Jei jūsų laikrodis yra ne atsparus vandeniui, panardinkite medvilninį vatą į šiltą vandenį, į kurį įdėta pora lašų muilo. Išspauskite medvilninio vato galiuką, kad pašalintumėte didžiąją dalį vandens, ir švelniai nuvalykite dėklą.
- Jei jūsų laikrodis yra atsparus vandeniui, įmirkykite minkštą šluostę šiltame vandenyje su dviem lašais švelnaus indų ploviklio. Didžiąją dalį vandens išsukite iš šluostės ir švelniai nuvalykite dėklą ja.
Kaip išvalyti odinį laikrodžio dirželį
Kaip taisyklė, natūrali oda neturėtų sušlapti. Tai apima prakaitą ir drėgmę, kuri išgaruoja iš jūsų kūno per dieną, todėl rekomenduojame, kad kasdien nedėvėtumėte laikrodžio su odiniu dirželiu ir visada nusimautumėte jį, kai einate miegoti. 1. Jei būtina valyti odinį dirželį, nuimkite jį nuo dėklo ir nušluostykite švaria, sausa audiniu. 2. Užtepkite odos valiklį ir kondicionierių su minkštu audiniu, švelniai masažuodami losjoną į odą. 3. Baikite, nušluostydami švariu audiniu, kad išvengtumėte dėmių, ir leiskite dirželiams išdžiūti ore per naktį.
Nedėvėkite jo taip tvirtai, kad jums reikia sulenkti dirželį atgal, kad atsegti laikrodį, nes tai gali nuolat deformuoti odą.
Kaip prižiūrėti savo laikrodį
- Laikykite savo laikrodį tamsioje, sausoje vietoje, kad išvengtumėte korozijos ir ciferblato spalvos pakitimo.
- Visada pakeiskite kvarcinio laikrodžio bateriją vos tik ji išseks. Laikui bėgant tuščia baterija gali pradėti leisti, pakenkdama laikrodžio mechanizmui.
- Mechaninius laikrodžius reikia paleisti bent du kartus per metus, kad įrankiai ir krumpliaračiai neprilimptų.
- Savo laikrodį turėtumėte visada patikėti profesionalams kas 3 metus.
BENDRA PRIEZIŪRA
Bendras patarimas: Pasirūpinkite, kad jūsų laikrodis būtų paskutinis, kurį užsivilksite, ir pirmas, kurį nusiminsite.
- Nusiminkite laikrodį ir saugiai jį laikykite prieš imdamiesi bet kokios veiklos, kuri galėtų jam pakenkti.
- Nusiminkite jį prieš imdamiesi bet kokios veiklos, kuri greičiausiai privers jus prakaituoti.
- Nusiminkite jį prieš tai, kai dušas, maudymasis ar plaukiojimas.
- Nusiminkite jį prieš gaminimą ar valymą.
- Nusiminkite jį prieš eidami miegoti.
- Nedėkite savo laikrodžio cheminėms medžiagoms, tokioms kaip kvepalai, saulės kremas, kvepalai, chloras, plaukų gelis ir pan., nes tai gali pakeisti spalvą, paveikti ar nuvalyti paviršius.
- Stenkitės savo laikrodį laikyti atskirai minkštame indelyje, kad išvengtumėte įbrėžimų ir trinčių.
- Jei jūsų laikrodis turi užsegimus ar spynas, uždarykite juos, kad išvengtumėte jų susipainiojimo.
- Laikykite savo laikrodį sausoje, tamsioje vietoje ir venkite temperatūros svyravimų.
Kaip nuimti laikrodžio dirželį ir pakeisti jį nauju
Norint nuimti ir pakeisti savo laikrodžio dirželį, jums reikės:
- Laikrodis
- Pakeičiamas dirželis
- Minkšta paviršius, pvz., servetėlė, marškiniai arba pelės kilimėlis
Galbūt jums taip pat reikės:
- Pavasario špindelių įrankis
- Arba aštrus smailus daiktas
KAIP NUIMTI LAIKRODŽIO DIRŽELĮ
Padėkite savo laikrodį ant minkšto paviršiaus. Tai apsaugo jį nuo subraižymų ar pažeidimų.
Jei jūsų laikrodyje yra greito atlaisvinimo kaiščiai ant dugno, paspauskite mažą svirtį į vidų, kad atlaisvintumėte dirželį.
- Jei jūsų laikrodžio kilpos turi gręžtus skylutes – mažus vos matomus skylęse kilpose, pradedančius nuo pagrindinio laikrodžio korpuso – naudokite aštrų, smailų objektą, kad stumtumėte spyruoklinę strypą ir atlaisvintumėte diržą. Būkite atsargūs, kad spyruoklinė strypa neišslystų iš diržo ir nepatektų prarasta.
- Jei jūsų laikrodžio dirželis neturi nei vienos iš šių, naudokite spyruoklinį strypo įrankį. Tai mažas įrankis su V formos antgaliu. Naudokite jį, kad suspaustumėte spyruoklinį strypą nuo dirželio apatinės pusės tarp laikrodžio korpuso kabliukų dešinėje. Naudodami įrankį, paspauskite spyruoklinio strypo briauną, kad atlaisvintumėte dirželį.
KAIP PAKEISTI LAIKRODŽIO DIRŽELĮ
Pirmiausia patikrinkite savo naujo laikrodžio kilpos plotį, kad patvirtintumėte, jog jis yra 20 mm. Visus mūsų laikrodžių dirželius galite rasti čia. Naudodami filtrus, pasirinkite tik atitinkantį plotį, kad pamatytumėte mūsų pasirinkimą jūsų laikrodžiui.
Jei jūsų pakeitimo dirželis turi greito atlaisvinimo strypus, paspauskite strypą į vidų ir įstatykite jį į vietą tarp šoninių tvirtinimų. Jūs jausite, kaip jis 'užrakinamas' vietoje.
Jei jūsų naujasis dirželis neturi greito atlaisvinimo kaiščių, vėl naudokite pavasario strypo įrankį. Vieną strypo galą įstatykite į vietą, tada naudokite įrankį, kad suspaustumėte pavasario strypą, kol įstatysite jį į vietą. Jūs jausite, kaip jis 'užrakinamas' vietoje.
Atminkite, kad reikia skirti laiko ir būti atsargiems, kad nesubraižytumėte šoninių tvirtinimų ar nepakenktumėte naujam laikrodžio dirželiui.
Problemos sprendimas ir DUK
Jei rūpinsitės savo laikrodžiu ir tinkamai jį laikysite, turėtumėte džiaugtis metais laikrodžio tikslumo. Bet net geriausiai prižiūrint, gali būti, kad jūsų laikrodžiui kartais prireiks papildomos priežiūros.
Pasižiūrėkite į dažniausiai pasitaikančias problemas su laikrodžiais čia. Jei nerandate to, ko ieškote, mūsų puiki Klientų aptarnavimo komanda yra tik skambučio atstumu.
Jei jūsų nauji laikrodžiai nevykdo, įsitikinkite, kad išėmėte plastikinį gabalėlį tarp karūnos (mygtuko šone) ir dėklo. Išimkite jį ir paspauskite karūną į įprastą padėtį.
Patikrinkite, ar jums reikia pakeisti bateriją. Kai kurios kvarco laikrodžių baterijos gali tarnauti iki 3 metų, tačiau dauguma baterijų yra tinkamos tik 2. Bet kuris vietinis profesionalas gali atlikti baterijos pakeitimą.
Geriausias būdas išvengti vandens patekimo į laikrodžio dėklą yra niekada nespausti mygtukų ar nesukti ir neištraukti karūnos drėgnomis sąlygomis. Net jei jūsų laikrodis yra atsparus vandeniui, drėgmė gali patekti į dėklą, kai šios dalys juda. Visada įsitikinkite, kad karūna tinkamai uždaryta prieš išleidžiant laikrodį į vandenį.
Jei matote lašelius ant kristalo viduje arba kristalas atrodo miglotas, atidarykite karūną ir padėkite laikrodį tiesioginėje saulės šviesoje, karūna nukreipta į viršų, o ciferblatas į saulę. Palikite šitai kelias valandas. Jei tai kvarco laikrodis ir jis nustojo veikti, judėjimas gali būti pažeistas be taisymo. Paimkite jį pas vietinį specialistą diagnostikai ir remontui.
Tai paprastai reiškia, kad vienas mechanizmas laikrodyje neveikia tinkamai, nors elektroninė dalis veikia. Laikrodį reikia prižiūrėti, kad jis vėl veiktų. Rekomenduojame pasidaryti aptarnavimą iš savo vietinio specialisto.
Tai ištaisoma pakeitus bateriją. Tai sukelia funkcija, kuri rodo, kada baterijos galia yra maža. Tai jūsų laikrodžio būdas jums pasakyti, kad baterija praranda galią. Bet kuris vietinis profesionalas gali atlikti baterijos pakeitimą.
Naudojant papildomas funkcijas (pavyzdžiui, chronografą) gali būti sutrumpinta baterijos gyvenimo trukmė. Norint išsaugoti galią, naudokite šias funkcijas tik tada, kai jų reikia.
Nereikalingas laikrodžio užpakalinės dalies atidarymas gali pažeisti laikrodžio sandarumą ir jo atsparumą vandeniui. Rekomenduojame tik pakeisti bateriją ir atidaryti laikrodį tik kada tai būtina. Bet kuris vietinis profesionalas gali atlikti baterijos pakeitimą.
Baterijos tarnavimo laikas turėtų būti 1-2 metai. Tikrasis laikas priklauso nuo to, kiek funkcijų (tokių kaip žadintuvas ir chronometras) turi laikrodis, kaip dažnai juos naudojate ir kiek laikrodis yra senas.
Laikrodžio ekraną numetimas ar smūgis gali pažeisti grandines. Vanduo ar net drėgmė ore taip pat gali sukelti koroziją. Kai tai atsitinka, ekranas negaus tinkamo įtampos, o skaitmenys nerodomi teisingai. Vietinis specialistas gali pakeisti ekraną.
Dažniausiai tai yra chronografo kalibravimo reikalas. Retai tai būna atvejis, kai laikrodis sugadintas. Rankiniu būdu atstatydami chronografo rodyklę į 0 turėtų išspręsti problemą.
Tai yra todėl, kad analoginės (rodyklės) ir skaitmeninės laikrodžio dalys yra gaminamos atskirai. Viena gali sugesti, kol kita veikia gerai. Ieškokite vietinio specialisto pagalbos remontui.
2-ERIŲ GARANTIJA
Norėdami išlaikyti savo laikrodžio garantiją, neeksponuokite jo vandeniui virš rekomenduojamo lygio ir būtinai išsaugokite kvitą.
Kitos kategorijos
Manėte, kad mes parduodame tik laikrodžius? Turime daugiau nei 6.000 produktų, paskirstytų per 21 vyriškų aksesuarų kategoriją. Išnagrinėkite keletą jų žemiau.